Anasayfa » Ödeme Yöntemleri » Astropay Ödeme Yöntemi

Astropay Ödeme Yöntemi


 

Astropay Nedir?

Astropay Kart Astropay ile entegre edilmiş online mağaza ödemelerinde kabul edilen ön ödemeki sanal karttır. Ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz. Satın almak istediğiniz kart değerini seçerek, ülkenizdeki en yaygın olan ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. Yerel para birimi ile ödeme işlemi yapabilirsiniz.
 

Astropay Nasıl Kullanılır?

Ödeme yöntemi olarak Astropay Kartı seçin. Kredi kartı bilgileriniz ile ödemeyi gerçekleştirdikten sonra onay alacaksınız. Onay işlemini doğruladıktan sonra işlem tamamlanmaktadır.
 

Astropay Nereden Alınır?

Astorpay kartını satın almak için astropay.com üzerinden astropay karta girin. Satın almak istediğiniz kartı seçin ve ödeme yöntemi ile onaylayın. Banka havalesi, nakit yatırma, banka kartı veya daha fazlasıyla yerel para biriminde ödeme yapabilirsiniz. Ödeme işleminiz onaylandıktan sonra e-posta yolu ile Astropay kartınızı alacaksınız.
 

Astropay Avantajları Neler?

Astropay ile ekstra masraflar olmadan tamamen ücretsiz ödeme yöntemi ile masraflardan kurtulacaksınız. Seçtiğiniz ödeme yöntemine bağlı olarak , ödeyin ve e-posta yöntemi ile anında kartınızı alın. Astropay istediğiniz sayıda kart alabilme imkanı sunuyor. Web sitelerinin kullanıcılarının kişisel ve mali bilgilere erişimi yoktur. Sadece kart bakiyesini harcayabilir, harcamalarınızı kontrol edebilirsiniz.
 

Astropay İle Ödeme Yapılabilen Bahis Siteleri Hangileri?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*